REGULACE TECHNOLOGICKÝCH PROCESŮ
CZ EN

Outsourcing

Redislokace výrobních technologií

Ve spolupráci se spolehlivými partnery zajišťujeme stěhování výrobních strojů a zařízení do 30t, a to včetně demontáže z původního místa, naložení na přepravní prostředky, přesun, zpětnou montáž a napojení na rozvodná média. Tyto činnosti provádíme samozřejmě včetně poradenské činnosti, vyřízení případných spedičních formalit, vypracování dokumentací, revizí dalších záležitostí pro kolaudaci stavby.

 • clanky/outsourcingZajistili jsme kompletní redislokaci výrobní části společnosti IFE CR a.s.
  Provedli jsme logisticky i materiálně náročnou operaci spojenou s přesunutím jednotlivých výrobních strojů (CNC center, obráběcích strojů a technologických celků) ze starého objektu do nové výrobní haly.
  V nové hale IFE CR a.s. jsme provedli rozvody technologických médií - provozní rozvod silnoproudu, rozvod stlačeného vzduchu a rozvod technologické vody. Vše bylo provedeno s ohledem na minimalizaci a optimalizaci výrobních prostojů investora.
  Společnost IFE CR a.s. je součástí strojírenského koncernu Knorr-Bremse, GmBH se sídlem v Mnichově, Německo. Firma je momentálně největší specializovanou továrnou na dveře do kolejových vozidel v Evropě s kapacitou 25 tis. kusů dveří ročně.

 • Zajistili jsme kompletní redislokaci výrobní části společnosti PSM International.
  Redislokace spočívala v přesunu cca strojů 60ks (CNC centra, tvářecí stoje, a další) z výrobního závodu ve Willenhall (GB) do nového závodu v Brně (ČR). Zde bylo provedeno napojení strojů na rozvodná média (provozní rozvod silnoproudu, rozvod stlačeného vzduchu) a jejich uvedení do provozu. Na několika strojích proběhla i částečná repase mechanické a elektrické výstroje.
  Společnost PSM International byla založena v roce 1931 a dnes jako člen McKechnie Group působí ve více než 20 zemích světa. Kromě vyráběných komponent – upevňovacích a spojovacích systémů- poskytuje společnost rovněž technickou podporu, aplikační engineering, projektové řízení a služby zákazníkům, to vše na velmi vysoké úrovni.

 • Pro Chepos a.s. jsme provedli demontáž, detailní repasi, přesun a instalaci výrobní linky na výrobu chipsů. Instalace a zprovoznění repasované technologie proběhlo v Moskvě.

Technické zařízení budov TZB

Ve spolupráci se spolehlivými partnery zajišťujeme komplexní dodávky TZB – systémy ústředního vytápění, vzduchotechnické systémy, chlazení, klimatizace atd.

 • klimatizace administrativní budovy SMC Industrial Automation CZ s.r.o. SMC je celosvětovým největším výrobcem pneumatických prvků pro průmyslovou automatizaci
 • expediční hala ABB Power Technologies – systém vytápění, vzduchotechniky a MaR
 • galerie Pražské plynárenské, a.s. - komplexní dodávka vzduchotechniky, strojovny chlazení a zdroje tepla, to vše s extrémní nároky na udržování klimatu, ve standardu uměleckých sbírek Národní galerie v Praze